בלוג

חיי לילה בליסבון – פורטוגל לבליינים

חיי לילה בליסבון – פורטוגל לבליינים

ליסבון היא, ללא ספק, עיר של צעירים. בהיותה עיר אוניברסיטאית, כזו שמגיעים אליה צעירים מכל העולם כדי ללמוד באוניברסיטאות המצוינות שהיא מציעה, מעמידה לרשות השוהים בה מבחר רחב של אטרקציות, שלצדן גם סצנת חיי לילה עשירה. יש בליסבון, כיאה לעיר בירה גדולה, מגוון של מקומות בילוי, ברים וגם מועדונים, הפתוחים בחלקם עד השעות הקטנות של הלילה.

מוקדי הבילוי המרכזיים בעיר

שוק האוכל – Mercado de Ribeira הוא המקום הראשון שבו מתחיל כל ערב קלאסי בליסבון. שם, באזור הזה, תוכלו לעצור לארוחת ערב טובה (בשעות היותר מאוחרות של הערב, לאחר 22:00) שתאפשר לכם למלא את המצברים ולהתכונן לקראת הלילה הסוער. משם, הישר לאזור הברים המפורסם של ליסבון – The Pink Street. הרחוב שצבוע בוורוד (ומכאן שמו) נמצא באזור הבילוי אזור עם שפע של ברים נהדרים ובעיקר אווירה תוססת ושמחה. ניתן לבקר בבר אחד, להקדיש לו שעה או פחות, ולאחר מכן להמשיך לבר הבא לפי החשק. את סיבוב הברים הזה מסיימים המקומיים (הצעירים) לפנות בוקר, בסביבות 04:00 או 05:00 כשהם מותשים, אך מאושרים.

המקומות שאסור לפספס

ישנם בליסבון כמה מקומות שאסור לכם לפספס, אם הגעתם לעיר ואתם רוצים לנסות את סצנת חיי הלילה שלה. מועדון Lux הוא אחד מהם. המועדון הזה, שנמצא קרוב לתחנת המטרו Santa Apolonia הופך לעמוס בבליינים החל מהשעה 03:00. בשעה זו עוזבים המבלים את המועדונים האחרים בעיר ונוהרים הישר אליו. במועדון ישנן שלוש קומות גדולות מאד, כשבכל קומה מוסיקה אחרת. יש לו גם גג פתוח, אליו תוכלו לצאת להתאוורר אם תרצו. כדאי מאד להגיע אליו בעיקר בסוף השבוע. מועדון נוסף, שנמצא לא רחוק מ – Lux הוא מועדון Urban Beach. בקיץ הופך המועדון הזה למסיבת קיץ גדולה ותוססת ומרבית המבקרים בו הם צעירים. מועדון אחר, נחשב לא פחות, הוא ה – MusicBox. אם אתם בעניין ערבי קונספט, Dock’s Club הוא מועדון שאתם מוכרחים להגיע אליו. מדי פעם מארח המועדון ערבי קונספט ייחודיים, שעליהם ממונה די.ג’יי מומחה.

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך

רגע לפני שאתם יוצאים למסע הברים שלכם ולערב סוער, שיימשך עד השעות הקטנות של הלילה, הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לכם לדעת על סצנת חיי הלילה של ליסבון:

ראשית, היא מתחילה בשעות מאוחרות מאד. שיא הלילה הוא דווקא לפנות בוקר, בסביבות 04:00. ולכן, אין טעם לצאת לבילוי ב-22:00 או ב-23:00 אלא עדיף לחכות לשעות מאוחרות יותר. ערב קלאסי שכזה מתחיל בדרך כלל לאחר ארוחה טובה ומפנקת וממשיך לשתיית אלכוהול רבה מאד באחד המועדונים. יום שבת הוא יום הבילוי המועדף על המקומיים (שכן יום ראשון הוא יום חופשי) וביום הזה מתקיימות המסיבות הטובות ביותר בעיר. כדי להגיע לברים השונים תוכלו להיעזר במונית או ב – Uber ואם אתם מסיימים את הלילה שלכם לפנות בוקר תוכלו לחזור בחזרה למלון שלכם/למקום שבו אתם שוהים במטרו, שעליה לא תצטרכו לשלם. בכל מקרה, לערב כזה, ובמיוחד אם אתם רוצים לבלות כמו המקומיים, כדאי להקדיש כמה שעות ולא לפספס את אחד המועדונים, אם לא ה-מועדון בעיר, את ה – Lux.

אולי גם לכם מגיעה אזרחות פורטוגלית?

בדקו זכאותכם עכשיו

מהם שמות המשפחה וארצות המוצא של משפחתך?

מצד האב


מצד האם


בדוק זכאות