כל היתרונות של אזרחות אירופאית

למה פורטוגל?

כי אם אתם פורטוגלים, אתם אירופאים. ואם אתם אירופאים, אתם יכולים להנות מכל כך הרבה דברים… עם אזרחות פורטוגלית תקבלו:

אישור לעבוד ולעשות עסקים באירופה
 כולנו יודעים שבישראל לא מי יודע מה קל להתפרנס, אבל במקומות רבים באירופה הסיפור הוא שונה לחלוטין. ברגע שתחזיקו באזרחות אירופאית תוכלו לפתוח עסק או למצוא עבודה במגוון רחב מאוד של מדינות, כאשר ישנן לא מעט חברות בינלאומית שמעדיפות עובדים בעלי יותר מאזרחות אחת שכן כך הם חופשיים לנוע ממקום למקום ללא הצורך באשרות ובבירוקרטיות.


ללמוד במחיר מוזל מאוד או בחינם בכל מדינות האיחוד האירופאי
 מדינות רבות באירופה נותנות הטבות והנחות משמעותיות לסטודנטים בעלי אזרחות אירופאית, כאשר יש מדינות שבהן הלימודים הגבוהים הם בחינם. בין ההטבות שתוכלו לקבל: סיוע בשכר דירה, פטור ממבחני קבלה וסיוע בהוצאות מחיה שונות.


מעבר חופשי בין מדינות האיחוד האירופי
אזרחות פורטוגלית נחשבת לאזרחות אירופאית הלכה למעשה, לפיכך, בהיותכם בעלי אזרחות אירופאית תוכלו לנוע באופן חופשי בין מדינות האיחוד מבלי שתדרשו להוציא ויזה או להסתבך עם איזושהי בירוקרטיה. לנו, הישראלים, שנדרשים להציג אשרות כניסה לכל מדינה על פני הכדור, זה פינוק לא מוכר ומתוק במיוחד.


כניסה לארה”ב ללא ויזה
גם ארצות הברית נפתחת בפניכם, ואחרות. עם אזרחות אירופאית, תוכלו להיכנס לארצות הברית ללא צורך בויזה! לא עוד לחכות שעות בקונסוליה האמריקאית, לא עוד הכנה של חודשים מראש כדי להבטיח שיש בידיכם אשרת כניסה. בא לכם על ניו יורק? ארזו מזוודה, עלו על המטוס ובילוי נעים. וזה לא נגמר בזה, אזרחות אירופאית תאפשר לכם כניסה למדינות שאליהן אסורה הכניסה לישראלים, כמו אינדונזיה למשל.

מלאו את שמות המשפחה של ההורים בטופס וגלו אם אתם זכאים לאזרחות פורטוגלית

אולי גם לכם מגיעה אזרחות פורטוגלית?

בדקו את זכאותכם עכשיו

מהם שמות המשפחה וארצות המוצא של משפחתך?

מצד האב


מצד האם


בדוק זכאות