אודות

האנשים שמאחורי התהליך

אנחנו קבוצת עורכי דין, מומחי הגירה ואנשי עסקים עם קשרים עמוקים בפורטוגל, שבמשך שנים עבדו מאחורי הקלעים של תחום הוצאת האזרחויות הפורטוגליות. ככאלה, זיהינו לא מעט כשלים וקשיים שהוצבו בפני אלה שהגישו בקשה לאזרחות פורטוגלית. בעקבות ההיכרות שלנו עם התהליך, החלטנו ליצור תהליך שפשוט יעבוד טוב יותר ובנינו שיטה פשוטה, זריזה ואפקטיבית שנותנת מענה לכל אחד מהמכשולים שזיהינו בתהליכים הקודמים. אנחנו בקיאים בנבכי החוקים הפורטוגליים ומכירים על בוריים את כל מסדרונות הבירוקרטיה המקומיים ומנווטים בהם את דרכנו בשמכם במיומנות רבה. כך, אנחנו מסוגלים להוציא את האישור הנכסף בזמן הקצר ביותר ובמהירות האפשרית.


מחירים שקופים לחלוטין

אתם יודעים בדיוק על מה הכסף שלכם יוצא. השקיפות שלנו חלה על כל שלב בתהליך, ללא יוצא מן הכלל. בתחילת התהליך אנחנו שולחים לכם מפרט שבו יופיעו כל המחירים והעלויות שיחולו עליכם במהלך הדרך, כולל הסבר על מה תקבלו במסגרת המחיר.


נציגות בפורטוגל

אחד היתרונות המשמעותיים שלנו הוא שהחברה שלנו פועלת גם בישראל וגם בפורטוגל. כמקומיים, יש לנו גישה והיכרות קרובה עם כל הרשויות הרלוונטיות בפורטוגל וכן קשרים הדוקים עם הקהילה היהודית. אישור הקהילה היהודית הוא השלב הראשון בתהליך אבל ללא ספק אחד החשובים שכן ללא אישור זה, בקשת האזרחות לא תאושר על ידי הרשויות הפורטוגליות. מאות בקשות שכבר אושרו יש לנו ניסיון של שנים, אנחנו מכירים לעומק את הצרכים ואת כל המהמורות שבדרך – זה מאפשר לנו לצפות בעיות ועיכובים מראש ולהשלים תהליך יעיל וקצר ככל שאפשר.


למה להפוך לפורטוגלים אתנו?

יצאנו אל קידמת הבמה

אנחנו קבוצת עורכי דין, מומחי הגירה ואנשי עסקים עם קשרים עמוקים בפורטוגל, שבמשך שנים עבדו מאחורי הקלעים של תחום הוצאת הדרכונית הפורטוגלים. בעקבות ההיכרות שלנו עם התהליך יצרנו שיטה פשוטה, זריזה ואפקטיבית יותר.

למידע נוסף

נציגות בפורטוגל

החברה שלנו פועלת גם בישראל וגם בפורטוגל. כמקומיים, יש לנו גישה והיכרות קרובה עם כל הרשויות הרלוונטיות וכן קשרים קרובים עם הקהילה היהודית (אישור הקהילה היהודית הוא השלב האחרון בתהליך).

עושים בשבילכם הכול

אנחנו לא משאירים אתכם לבד באף שלב בתהליך. אנחנו דואגים לכל מסמך ובירוקרטיה אפשריים, ואיפה שאין ביכולתנו לעשות את הפעולות בשבילכם – אנחנו מלווים אתכם בכל רגע.

החזר כספי מלא!

אם לא נמצאתם זכאים – נחזיר לכם את כל הכסף, בלי אותיות קטנות ובלי תנאים נסתרים.

מאות בקשות שכבר אושרו

יש לנו ניסיון של שנים, אנחנו מכירים לעומק את הצרכים ואת כל המהמורות שבדרך – זה מאפשר לנו לצפות בעיות ועיכובים מראש ולהשלים תהליך יעיל וקצר ככל שאפשר.

שקיפות במחיר

אתם יודעים בדיוק על מה הכסף שלכם יוצא. השקיפות שלנו חלה על כל שלב בתהליך, ללא יוצא מן הכלל.

אולי גם לכם מגיעה אזרחות פורטוגלית?

בדקו את זכאותכם עכשיו

מהם שמות המשפחה וארצות המוצא של משפחתך?

מצד האב


מצד האם


בדוק זכאות